2023 Roads Of Yama-Sklep.pl – Kaszëbë Tour (Polska)

Termin : jeden weekend 20-21.05.2023
Długość trasy (wyjazd i powrót do Olsztyna) : 350 km + 400 km
Koszt : 550 pln, w cenie jeden nocleg ze śniadaniem i organizacja wyjazdu

Kaszuby to wspaniała kraina od Szczecinka, aż po Hel i Gdańsk nad morzem. Podczas tego wyjazdu przejedziemy ją w kierunku zachodnim do miejsca noclegu w, byłej bazie wojskowej, Bornym Sulinowie. Ten rejon to głównie malowniczo położone jeziora i bory. Jest to kraina, bogata w atrakcje powojskowe, ukryte w lesie lotniska i poligony. Spod salonu ruszymy w kierunku Kwidzyna gdzie przekroczymy Wisłę, dalej w okolicy Warlubia zrobimy dłuższy odpoczynek z tankowaniem. Stąd polecimy do lubianej restauracji Przystanek Tleń gdzie podają świetne i świeże jedzenie. Po obiedzie dolecimy już do naszej bazy w Bornym Sulinowie, z małym przystankiem na tankowanie w Złotowie, a jeśli czas pozwoli to i dłuższym przystankiem na promenadzie w tym mieście. Po zameldowaniu się w hotelu ruszymy zwiedzić kilka opuszczonych budynków powojskowych i zakończymy wieczór podczas wspólnej biesiady.

Drugi dzień zaczniemy od śniadania. Pierwszy krotki przestanek zrobimy w miejscowości o wdzięcznej nazwie Swornegacie gdzie napijemy się kawy w restauracji z widokiem na jezioro. Później ruszymy w stronę wybrzeża, przejeżdżając przez znaną cieśninę między jeziorami zwanej Bramą Kaszub i odpoczniemy przy obiedzie w restauracji Modra Sobótka w Ręboszewie. Tu rozciąga się ładny widok na jezioro. Trasa będzie opiewać w górki i piękną przyrodę, z fajnymi krętymi drogami. Ostatnim punktem gdzie wszyscy rozjadą się w kierunku domu będzie stacja paliw w Gdańsku. Powrót we własnym zakresie wg. własnej trasy.

Dzień 1

9:00 Zbiórka pod salonem
9:20 Krótka odprawa
9:30 Wyjazd spod salonu
12:00 Tankowanie na stacji paliw Orlen Kończyce ( 160 km )
12:30 Wyjazd ze stacji
13:00 Obiad w restauracji Przystanek Tleń
14:30 Wyjazd do bazy noclegowej
15:45 Tankowanie stacja paliw Orlen Złotów ul. Szpitalna 2 (150 km)
16:15 Wyjazd
17:00 Zakwaterowanie
18:00 Zwiedzanie budynków powojskowych
19:00 Biesiada

Dzień 2

8:00 – 9:00 Śniadanie
9:30 Przygotowanie do wyjazdu i odprawa
10:00 Wyjazd z bazy
11:30 Przerwa kawowa Swornegacie
12:30 Wyjazd
14:00 Obiad w restauracji Modra Sobótka Ręboszewo
15:30 Wyjazd
16:00 Tankowanie Stacja Paliw Orlen ul. Kartuska 202 Gdańsk (230km)
17:00 Pożegnanie i powrót drogą ekspresową S7 do Olsztyna
Powrót drogą ekspresową wg własnego uznania.

2023 Roads Of Yama-Sklep.pl – Wysoczyzna Elbląska

Termin : jeden dzień 22.04.2023 (niedziela)
Długość trasy : około 260 km
Koszta : brak opłat organizacyjnych

Jeśli jeszcze nie byłeś na Wysoczyźnie Elbląskiej i nad Zalewem Wiślanym to masz teraz świetną okazję, aby to nadrobić. To malownicza kraina z fajnym dojazdem od strony Olsztyna. Najpierw wyskoczymy za miasto po odnowionej drodze na Tuławki przez Gady i dalej do Dobrego Miasta. Stąd kawałek łatwej drogi do Ornety za to później kręty i nowy asfalt z fajnymi widokami da ci się nacieszyć jazdą. Drogi w tych okolicach są fajne , ale nie pozwalają na zbyt dynamiczną jazdę, dlatego przygotuj się na mniejsze prędkości. Zajedziemy na most nad sztucznie zalanym jeziorem przy elektrowni by dojechać do Tolkmicka i pięknie położonej restauracji Fregata. Pamiętaj o wypełnieniu zgłoszenia na swój udział, bez tego może nie być dla ciebie miejsca w restauracji. Wszyscy klienci którzy zakupili motocykl Yamaha w salonie Yama-Sklep.pl | Wojciechowicz i wypełnili zgłoszenie otrzymają drobny upominek. Spośród wszystkich innych rozlosujemy trzy osoby, które również otrzymają upominek.

Formularz zgłoszeniowy.

Plan wyjazdu :
10:00 – zbiórka pod salonem Yama-Sklep.pl | Wojciechowicz
10:25 – krótka odprawa
10:30 – wyjazd w kierunku Dobrego Miasta
13:00 – kawa/ciastko/obiad Fregata Tolkmicko
14:30 – zbiórka do wyjazdu
14:40 – wyjazd w kierunku Olsztyna (inna trasa niż dojazd)
15:10 – tankowanie na stacji paliw Falco, Elbląg ul. Rawska 26a
15:30 – powrót do Olsztyna (trasa do wyboru zależnie od warunków pogodowych)
17:00 – dojazd pod salon Yama-Sklep.pl | Wojciechowicz

Roads Of Yama-Sklep.pl by Fabiq Moto dla Yama-Sklep.pl | Wojciechowicz

Yama-Sklep.pl zainicjował kierunek organizacji wyjazdów turystycznych dla swoich obecnych, przyszłych klientów i fanów marki. Nasz projekt świetnie wpasowuje się promocję turystyki motocyklowej. Wspólnie z salonem tworzymy sposobność dla wszystkich fanów turystyki motocyklowej uprawianej na różnych motocyklach, od mniejszych pojemności po te największe sportowo-turystyczne. Ideą każdego wyjazdu jest integracja środowiska motocyklowego i fanów marki Yamaha. Każdy wyjazd jest inny, może to być jednodniowa trasa z celem na np. fajny pkt. widokowy lub kilku-dniowa wyprawa z mnóstwem atrakcji po drodze, lub po prostu dla zrobienia fajnych kilometrów i łapania widoków z siodła motocykla.

Każdy wyjazd rozpoczyna się spod salonu Yamaha w Olsztynie, i to właśnie salon Yama-Sklep.pl | Wojciechowicz jest organizatorem tytularnym każdego z nich. Każdy może wziąć udział w takim wyjeździe, nie tylko ci którzy jeżdżą motocyklem Yamaha, nie mniej jednak nasz opiekun dla swoich klientów, którzy przyjadą i wezmą udział na zakupionym w salonie Yama-Sklep.pl | Wojciechowicz motocyklu otrzymają jeszcze więcej. Dokładny opis znajduje się przy każdym wyjeździe, a może to być : pomniejszona lub brak wymaganej opłaty wpisowej ( Voucher na uczestnictwo ) , obiad w trasie, kawa na postoju, nocleg bez opłaty, wieczorny poczęstunek, drobne upominki w formie oryginalnych gadżetów itp.

Nie czekaj zgłoś się na wyjazd już dziś!

Promocja na wynajem motocykla długi weekend 8-12.04.2023


Jeśli wynajmiesz motocykl na długi kwietniowy weekend w terminie 8-12.04.2023 to dwa dni otrzymasz gratis! W tym czasie będę na wyjeździe zagranicznym wyznaczając nowe szlaki dla organizowanych wyjazdów. Swój wynajmowany pojazd będziesz mógł odebrać dzień wcześniej i zwrócić dzień później czyli odbiór w dniu 7.04, a zwrot 13.04 bez dodatkowych opłat. Dzienne limity kilometrowe i inne obowiązują w darmowych dniach normalnie jak przy najmie.

Sezon na quada trwa

Mamy już luty, a to dobry czas aby przygotować się do wyjazdów i zaplanować sobie kalendarz. U nas sezon nigdy się nie kończy, w tej chwili trwa sezon quadowy.

Kłopoty z dostarczaniem wiadomości i zgłoszeń

Dzień dobry,
mogą występować problemy z dostarczaniem wiadomości pisanych przez formularz lub zgłoszeń wysyłanych przez stronę. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości zwrotnej (jakiejkolwiek) w ciągu 24 godzin to proszę skontaktuj się ze mną telefonicznie lub w inny dowolny sposób.

Problem w tej chwili nie występuje, ale czasami gdy wykona się aktualizacja systemu strony, skryptu, lub serwera to wiadomości potrafią do mnie nie docierać. Problem w tym, że mogę o tym nie widzieć aby zareagować na występujące problemy techniczne. Dziękuję za wyrozumiałość.

2022 Grossglockner , relacja (A)

Austria zaskakuje za każdym razem ilekroć się w niej jest. Alpy w tym kraju są bardziej zielone, a widoki pocztówkowe. Tym razem był to szybki wypad na dwa dni jeżdżenia po najbardziej znanych trasach alp austriackich. Z uwagi na doświadczenie uczestników trasy przygotowałem bardziej ambitne. Pierwszego dnia 380 km, które zrobiliśmy było bardzo emocjonujące, główny cel wyjazdu to zdjęcie pod lodowcem. Drugiego dnia zaplanowaną trasę postanowiliśmy nieco skrócić ponieważ przejazd widokową trasą wywołał tyle radości, że zatrzymywaliśmy się znacznie częściej niż było to zaplanowane. Nie ma co się dziwić, widoki na 35 kilometrach Nockalmstraße są niesamowite. Nie ominęliśmy żadnej z zaplanowanych atrakcji, wjazd na Maltę i piwo z takim widokiem to bezcenne doświadczenie.

2022 Dolomity, relacja (ITA)

Wyjazd w Dolomity okazał się kameralny, ale bardzo intensywny pod względem wyjeżdżonych kilometrów i przejechanych przełęczy. Każdego dnia robiliśmy trasy od 10:00 do 22:00. Ostatniego dnia wyszło ponad 400 km z bonusowym zdjęciem przy zatopionym mieście z wyłaniającą się z jeziora wierzą kościelną i małymi odwiedzinami w Szwajcarii. Pogoda jak to we Włoskich Alpach od 20 do 37 stopni, nie mniej jednak załapaliśmy się na niewielki deszcz dzięki któremu zatrzymaliśmy się w słodkiej restauracji na prawdziwą włoską pizzę.

2022 Pieniny, Tatry (PL/SLO)

Słowacja nas miło zaskoczyła. W zasadzie 4 dni w siodle to nie za wiele, ale trasy jakie przygotowałem pozwoliły nam się wyjeździć. Zwiedzanie z siodła motocykla jest najlepsze jak nie trzeba z niego zsiadać 🙂 Odwiedziliśmy najpiękniejsze miejsca w polskich górach i poganialiśmy dość dynamicznie na Słowackich serpentynach. Słowacja to ładny kraj z fajnymi trasami i niewielkim ruchem, turystyka nie jest tu tak rozwinięta dzięki czemu jazda po mniej zatłoczonych drogach jest bardziej bezpieczna i przyjemna. Lokalne jedzenie takie trochę jak w Czechach, podobne do naszego ale jednak trochę inne, warto spróbować gulaszu 🙂